OPINIE I REFERENCJE

Szanowna Pani Gabrysiu!
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za Pani opiekę nad naszą wycieczko - pielgrzymką do Włoch w dniach 12-21.04.2018 r. Spotkać taką przewodniczkę na swojej drodze to swoisty DAR. Pani entuzjazm zarażał każdego z nas, a serwowana kawa z mlekiem i uśmiechem smakowały jak w najlepszej restauracji. Dziękujemy za opiekę w każdym miejscu i czasie, a te wszystkie przekazane informacje i ciekawostki, pozostaną z nami na zawsze!
Życzymy dużo dobrego zdrowia i samych słonecznych dni. Mamy wielką nadzieję, że do zobaczenia!!!
Pozdrowienia z Lublińca Sławek wraz z mamą. 17.05.2018

Pani Gabrielo,
Ciesze się niezmiernie, że mogłam uczestniczyć w tym nietuzinkowym przeżyciu jakim był wyjazd do Rzymu na przełomie marca i kwietnia 2016. Piszę z intencją złożenia Pani wyrazów uznania za pełen profesjonalizm zharmonizowany z entuzjazmem i naturalną radością życia. Mam nadzieję, że czas nam dany połączy znów kiedyś gdzieś nasze kroki. Wszystkim, którzy zechcą się z Panią spotkać podróżując po świecie, gratuluję doskonałego wyboru!
Z wyrazami szacunku i kusikiem dla Gabusi - Beata Langer-Cichoń 12.04.2016

Szanowna Pani Gabrysiu!
Chcę podzielić się moimi wrażeniami z Pielgrzymki Chorwacja-Włochy od 13-23.04.2015r. Organizacja rewelacyjna. Wspaniała opieka pilota. Wielkie poczucie bezpieczeństwa. Doskonały kontakt podczas podróży,zarówno w trakcie zwiedzania, jak i przejazdu np.metrem, dzięki systemowi słuchawkowemu. Świetne Pani przygotowanie na przeróżne tematy: historyczne, turystyczne, religijne a także kulinarne.Przepis na przekąskę z gruszką i serem już wypróbowałam. Niebo w ustach, jak to mówią. Niestety, włoski ser już się skończył. Pomoc przy zakupach, zarówno dewocjonaliów, jak i artykułów spożywczych a także posiłków w barach i restauracjach. Znakomita współpraca z kierowcami i ich płynna jazda. Stworzenie atmosfery serdeczności i zadowolenia. Takiego Przewodnika się nie zapomina. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach. Życzę Pani ciągłych satysfakcji z wykonywanej pracy i tylko takich zdyscyplinowanych pątników jacy byli w naszej grupie.
Z poważaniem Krystyna J. 03.06.2015

Byłam z Panią w Izraelu 13 lutego 2013r. Wycieczka była zorganizowana przez biuro podróży Mistral, a jechaliśmy z Parafi Matki Bożej w Raciborzu.Była to podróż mojego życia...Dziękuję serdecznie Pani Gabrysiu. Zawsze będę pod wrażeniem Pani wiedzy i znajomości języków.
z poważaniem
Barbara Telejko 03.11.2014

Miałyśmy wielkie szczęście i przyjemność ponownie podróżować pod Pani przewodnictwem w dniach od 30.06-09.07.2014 . Pani profesjonalizm, wiedza, kultura osobista, wspaniałe poczucie humoru i talent organizacyjny powodowały, że na pielgrzymce Perły Północy czuliśmy się bardzo bezpiecznie. Sokółka , Wilno, Ryga , Tallin, Petersburg , Puszkin , Peterhof, Agłona to miejsca które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Wróciliśmy z bagażem pełnych wrażeń, pamiątek i zdjęć. Program naszej pielgrzymki był wspaniale przygotowany oraz bardzo bogaty. Dziękujemy za Pani trud, dzięki któremu mieliśmy tak wspaniałą pielgrzymkę.
Serdeczne Pozdrowienia
Marta Pałasińska 11.07.2014

Byłam zachwycona Pani profesjonalizmem podczas pielgrzymki do Włoch połączonej z kanonizacją Jana Pawła II i Jana XXIII.
Mimo wielkich tłumów udało się Pani pokazać nam wiele ciekawych miejsc, ciekawie o nich opowiedzieć. Na każdym kroku można było na Panią liczyć, gdyż udzielała Pani cennych wskazówek, opowiadała anegdoty i dowcipy, które rozładowywały napiętą chwilami atmosferę. Dziękuję serdecznie za uśmiech, życzliwość, świetne przygotowanie, opanowanie, przepisy na włoskie specjały, wspólny śpiew oraz piękny cytat, że żyjemy tyle razy, ile razy podróżujemy.
Natalia Gąsior 09.07.2014

Witamy serdecznie Pani Gabrysiu!
Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy Panią poznać. Tydzień temu wróciliśmy z pielgrzymki kanonizacyjnej, ale cały czas mamy jeszcze w pamięci cenne informacje, które dzięki Pani zdobyliśmy. Pani profesjonalizm, poczucie humoru oraz atmosfera sprawia, że podróż z panią to prawdziwa uczta dla ducha. Życzymy, aby zawsze chciało się Pani chcieć ( w co nie wątpimy) oraz aby dane nam było uczestniczyć jeszcze w nie jednej pielgrzymce, pod Pani przewodnictwem.
Joanna i Jacek Bogus

Pani Gabrysia posiada ogromną wiedzę na każdy temat, słucha się jej z wielkim zainteresowaniem, jest bardzo miła z poczuciem humoru, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jest najlepszą pilotką na świecie.
Janusz Stańczyk

Witamy serdecznie Pani Gabrysiu!
Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy Panią poznać. Tydzień temu wróciliśmy z pielgrzymki kanonizacyjnej, ale cały czas mamy jeszcze w pamięci cenne informacje, które dzięki Pani zdobyliśmy. Pani profesjonalizm, poczucie humoru oraz atmosfera sprawia, że podróż z panią to prawdziwa uczta dla ducha. Życzymy, aby zawsze chciało się Pani chcieć ( w co nie wątpimy) oraz aby dane nam było uczestniczyć jeszcze w nie jednej pielgrzymce, pod Pani przewodnictwem.
Joanna i Jacek Bogus

P. Gabrysiu !
Miałam przyjemność wziąć udział w wyjeździe na Kanonizację Jana Pawła II z pani udziałem i jestem zachwycona, pierwszy raz spotkałam się z aparaturą podsłuchową, z której nie tylko płynęły do moich uszu cenne informacje przekazane w sposób rzeczowy, ze świetną dykcją ale też, dzięki której czułam się bardziej bezpieczna w tłumie innych zwiedzających i zawsze miałam komplet informacji. Opanowanie i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się okoliczności pozwalały uniknąć paniki i nerwowości a duże poczucie humoru i świetny głos umilały czas wolny. Gratuluję profesjonalizmu i bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Urszula Wawrzeczko

Pani Gabrysiu!
Podróż z Panią do Petersbuga to prawdziwa frajda, Pani opowieści o danych miejscach i postaciach, obyczajach jak i o tych o sobie. Czlowiek zapomina o smutkach, ktore zostały w domu i cieszy sie chwila teraźniejsza, A potem płacze kiedy się wycieczka skonczyła:))
Serdeczne Pozdrowienia Katarzyna

Pani Gabrysiu jesteśmy naprawdę pod wrażeniem, byliśmy na wielu wycieczkach po europie i kraju i z wieloma przewodnikami, ale takiego profesjonalizmu jaki Pani zaprezentowała na pielgrzymce na kanonizację J P II i Jana XXIII jeszcze nie przeżyliśmy bardzo Pani za to dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
Maria i Zbigniew Kłodowie

Made with Mobirise website software